УКРСПЕЦБЕТОН
УКРСПЕЦБЕТОН
Київ, ул. Промышленная 4

Про нас

ЗБВ - залізобетонні вироби . Вони є найбільш поширеними будівельними матеріалами, які використовуються в будівництві різних об'єктів, таку популярність ЗБВ отримали завдяки своїм властивостям - реакції на розтягування і стиснення.

ТОВ "УКРСПЕЦБЕТОН" - одна з провідних компаній, яка виробляє і постачає залізобетонні вироби ( ЗБВ ) і товарний бетон.

Компанія встигла зарекомендувати себе як надійний партнер, який не тільки виробляє, але також поставляє якісні залізобетонні вироби , виготовлені у повній відповідності з діючими стандартами. Цьому сприяють високий професіоналізм співробітників компанії, оснащення компанії найсучаснішим обладнанням і суворе виконання взятих на себе зобов'язань.

Компанія надає послуги по забезпеченню будівельних майданчиків будь-якого масштабу ЗБВ (збірним залізобетоном), товарним бетоном, чавунними виробами. Також пропонує в оренду бетононасоси різної довжини і продуктивності.

Поставка матеріалів може бути здійснена в будь-який регіон України залізничним або автомобільним транспортом.

Кожному клієнту ми гарантуємо високоякісний сервіс, прийнятні ціни, відсутність посередників, індивідуальний підхід.

Незалежно від обсягу замовлення, звертаючись в нашу компанію, Ви віддаєте перевагу зручним і взаємовигідним умовах співпраці. Виробничо-складські потужності компанії дозволяють поставляти будь-які обсяги продукції в самі короткі терміни. Крім типових виробів, можливе виготовлення продукції нестандартної форми за заявкою замовника.

Клієнтам компанії виявляється безкоштовна консультативна підтримка з питань, що стосуються пропонованої нами продукції.

Товари / Послуги:

Бетон , сульфатостійкий бетон , підстанційні залізобетон , залізобетонні вироби для дорожнього та мостового будівництва .

Місто:

Київ, Київська область

Адреса компанії:

ул. Промышленная 4

Час роботи:

9-00 19-00

Телефон: